Special Enquiry Detail: The Hand that Feeds (Full)

Mac OS için Macera Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 6.99$
  • Boyut 275 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Special Enquiry Detail: The Hand that Feeds (Full); Mac OS işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz, dedektifler Turino ve Lamonte ile birlikte sırlarla dolu ölümlerin gizemini araştıracağınız korku, strateji ve macera oyunlarını bir arada

Special Enquiry Detail: The Hand that Feeds (Full)Mac OS işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz, dedektifler Turino ve Lamonte ile birlikte sırlarla dolu ölümlerin gizemini araştıracağınız korku, strateji ve macera oyunlarını bir arada bulabileceğiniz etkileyici grafiklere sahip bir macera oyunudur.

Yayınlandığı günden bu yana uygulama mağazalarında en çok indirilen ilk on uygulamanın arasına girmeyi başaran oyunda Turino ve Lamonte isimli dedektifleri yönetiyorsunuz. Sır dolu ölümleri araştıracağınız oyunda şüphelilerin listesi büyüyor. Ayrıca olayları çözmeniz için Belediye Başkanı tarafından yoğun bir baskı var. Bunun için tek yapmanız gereken oyunda bulunan bulmacaları çözerek ipuçlarını elde etmek. Bu sayede sır dolu ölümlerin faillerini bulabilirsiniz.

Special Enquiry Detail: The Hand that Feeds (Full) oyunu içerisinde; 12 ilgi çekici bölüm, 30 gerçekçi mekanlar, 25 heyecan verici mini oyunlar, Eşsiz hikaye gibi bir çok eğlenceli özellik bulunmaktadır. Bunun yanı sıra oyun, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Rusça, İngilizce, Fransızca, Korece, Çince, Japonca dil desteğine sahiptir.

Mutlaka Denemelisiniz!

Daha Fazla Göster
Special Enquiry Detail: The Hand that Feeds (Full) indir